LIMUZYNY DO ŚLUBU

limuzyny
WYNAJEM LIMUZYN DO ŚLUBÓW

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. W tym niezwykle ważnym dniu wszystko powinno być perfekcyjnie, a każdy najmniejszy szczegół idealnie dopracowany. Doskonałym dopełnieniem całej ceremonii ślubnej jest niewątpliwie wybór odpowiedniego samochodu, który dodatkowo wzbogaci i nada uroczystości niepowtarzalny charakter.

Zajmujemy się wynajmowaniem samochodów zabytkowych i nowoczesnych limuzyn. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę takich uroczystości jak: ceremonie ślubne, przyjęcia okolicznościowe.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy następujące samochody

CHRYSLER 300c 5,7 HEMI V8 340kM

W wyjątkowym złoto-zielonym ( nie srebrnym ) kolorze, wyposażonym w dodatkowe oświetlenie przedniego grilla światłami stroboskopowymi rządowych limuzyn wyróżniającymi go z kolumny samochodów, ekskluzywny system nagłośnienia Boston 380W, pakiet chrom, kremowa skórzana tapicerka, bardzo wygodny !

CHRYSLER SEBRING CABRIO 2,7 V6 205kM

Piękny, amerykański kabriolet do ślubu. Bogate wyposażenie, elektrycznie składany dach, skórzana tapicerka. Istnieje możliwość prowadzenia samochodu przez pana Młodego oraz ewentualnej zamiany na inny samochód w związku z niesprzyjającą pogodą w dniu ślubu.

Mercedes W108 klasy S

Mercedes W108 klasy S w kolorze zielono-złotym, zabytkowy 100 % oryginalny egzemplarz z roku 1966.

Mercedes W108 klasy S

Mercedes W108 klasy S w kolorze białym ( ecri ) / premiera w czerwcu 2014r.

KIA SPORTAGE

Najnowszy model, biały kolor, cieszy się dużym powodzeniem, w atrakcyjnej cenie.

Obsługujemy także sąsiednie województwa: opolskie, śląskie, dolnośląskie oraz wielkopolskie i inne miasta.

Więcej zdjęć wraz z indywidualną ofertą prześlemy na skrzynkę mailową. W zapytaniu proszę podać datę ślubu, trasę przejazdu oraz który samochód Państwa interesuje.